Array
(
  [title] => פרסום בשלטי חוצות בצפון וחיפה
  [description] => 

כל אפשרויות לפרסום בצפון בבכלל וחיפה בפרט!
ניתן לפרסם בשלטי חוצות, מכוונים, בילבורדים וכו'.

)
פרסום בשלטי חוצות בצפון וחיפה

כל אפשרויות לפרסום בצפון בבכלל וחיפה בפרט!
ניתן לפרסם בשלטי חוצות, מכוונים, בילבורדים וכו'.


[contact-form-7 id="7409" title="contact form cta_copy"]Array
(
  [0] => [contact-form-7
  [id] => 7409
  [1] => title="contact
  [2] => form
  [3] => cta_copy"]
)
exitst

רוצה לקבל הצעת מחיר?

הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

  הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  פרסום בשילוט באזור חיפה והצפון

  אם אתם בעלי עסק, מוכרים מוצר מסוים, או אפילו רק חושבים על להפוך לאחת מהאפשרויות הללו – פרסום הוא תחום שצריך להעסיק ולהדאיג אתכם. אין דבר אשר יותר חשוב לעסק או למוצר מאשר פרסום מתאים, מדויק ונכון, שימשוך אליו את הקהל הרצוי. כיום, קיימות דרכים רבות מספור לבצע פרסום, כאשר אחת הדרכים המוצלחות ביותר היא פרסום בשילוט.

  למה כדאי לבחור בשילוט חוצות?

  פרסום בשילוט הוא אחד מסוגי הפרסום הפופולריים ביותר.
  בין אם מדובר בשלטי חוצות, מכוונים, או פרסום על גבי אוטובוסים, שילוט הוא דרך מצוינת לחשוף כמות רבה של אנשים למוצר או לעסק שלכם. אם מה שאתם מנסים לפרסם הוא שירות, מוצר או עסק אשר פונה לקהל הרחב ולא לקבוצה נישתית של אנשים, אין ספק שפרסום בשלטי חוצות הוא הבחירה הנכונה עבורכם, וזאת מכמה סיבות – אך גם אם אתם מעוניינים בפרסום ספציפי יותר, בכל מקרה תמצאו לכך מענה דרך שימוש בפרסום בשילוט.

  היתרונות בפרסום בשלטי חוצות

  אז למה בעצם כדאי לבחור בפרסום באמצעות שילוט חוצות? כאמור, שלטי חוצות מאפשרים לכם לחשוף את הפרסומת לכמות בלתי נתפסת של אנשים: שלטי חוצות אשר מוצבים בצמתים ובמחלפים עמוסים וסואנים, יכולים גם להיראות על ידי עשרות אלפי אנשים ביום. בנוסף, שלטי חוצות הם מטבעם גדולים, צבעוניים וצעקניים, כלומר, הם מושכים את תשומת הלב של נהגים והולכי רגל כאחד ומבטיחים שלא יהיה ניתן להתעלם מהמסר שלכם. לגודל המרשים של שלטי החוצות עוד יתרון, והוא שניתן להעביר בהם מסר ברור ומובן, שיהיה קריא לכל אחד ואחת מהחולפים על פניהם.

  איזה אפשרויות קיימות לפרסום בשילוט?

  כפי שכבר ציינו, פרסום שלטי חוצות הוא שם כללי לשלל סוגים מגוונים של פרסום.
  שילוט כולל מבחר של אפשרויות, שעליהן נרחיב כאן.
  חשוב לקרוא ולהכיר את הסוגים השונים של פרסום באמצעות שילוט, כי הידע הזה יאפשר לכם לקבל את ההחלטה הכי נכונה עבור הקמפיין שלכם, וליצור פרסום יעיל, שיתאים במדויק לעסק שלכם ולסוג הלקוחות שאותם אתם מעוניינים למשוך אליכם.

  שלטי חוצות – שילוט חוצות הוא דרך מעולה לחשוף כמות עצומה של אנשים לפרסום שלכם, וזאת מפני שהוא מכיל מספר יתרונות: הגודל המרשים של שילוט חוצות שמאפשר להעביר מסר ברור ומובן לכל החולפים על פניו, וכמובן המיקום של שלטי חוצות במקומות סואנים בהם חולפים כמויות גדולות של אנשים בכל רגע נתון. בנוסף, כיום תוכלו למצוא גם שלטי חוצות דיגיטליים, שיאפשרו לכם להציג פרסום בפורמט של סרטון וידאו ולא רק כתמונה קפואה, ולמשוך אפילו יותר עיניים סקרניות אל הפרסומת שלכם.

  קירות ענק – מדובר, כשמם כן הם, בקירות ענק אשר ניתן למצוא בדרך כלל לצידי הכבישים המהירים, ושעל גביהם מוצגים או מוקרנים שלל סוגים של פרסומות. זהו עוד סוג של שילוט חוצות אשר ניתן להשתמש בו עבור פרסומות בעלות עיצוב מאונך יותר, וככלל, קירות ענק משמרים את כל היתרונות שכבר צוינו של פרסום בשילוט חוצות.

  מכוונים – גם אם אינכם יודעים מה הם המכוונים, אתם בוודאי מכירים אותם, ונתקלים בהם אפילו על בסיס יום יומי. מדובר בעמודים אשר ניתן למצוא בפינות רחוב, בצמתים וליד מרכזי עסקים, שבראשם שילוט או מעין "קוביות" אשר מכווינים אל בית העסק, אשר נמצא בדרך כלל בקרבת מקום. מכווינים הם דרך מצוינת להביא עוברי אורח אל בית העסק שלכם, כגון אנשים שלא בהכרח היו מגיעים אליכם בדרך אחרת אם אינם מכירים או שמעו על העסק שלכם. שלטים אלו, למרות שהם קטנים יחסית, עדיין יבלטו לעיניהם של הולכי הרגל, וחיצי ההכוונה שעליהם (אשר אליהם ניתן להוסיף כיתוב כמו '100 מטר בהמשך' או 'ימינה בצומת' וכדומה) יעזרו ללקוחות הפוטנציאליים שלכם למצוא את העסק שלכם בקלות ובנוחות.

  בילבורדים – בילבורדים הם מעין הכלאה מעניינת, בין שלטי החוצות או קירות הענק העצומים, לבין המכוונים הקטנים יותר. למעשה, בילבורדים הם שלטי חוצות קטנים, אשר אותם ניתן למצוא בעיקר בכניסות וביציאות מערים, או ליד מרכזים מסחריים ועסקיים. בילבורדים הם דרך טובה ונוספת להכווין אנשים אל עבר העסק שלכם, או לסקרן אותם לברר עוד על המוצר או השירות שאותו אתם מפרסמים. חשוב לציין, שבעוד שניתן למצוא כיום הרבה שלטי חוצות וקירות ענק אלקטרוניים או דיגיטליים, בילבורדים הם בדרך כלל שלטים מסורתיים יותר, שעליהם יש להדביק את הפרסומת שלכם.

  רוצה לקבל הצעת מחיר לפרסום בשילוט חוצות?לחץ כאן

  רוצה לקבל הצעת מחיר?

  הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

   הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון