ידיעות איילון

עיתון ידיעות איילון

פרסום בעיתון ידיעות איילון - מודעות מסחריות וחבילות פרסום

פרסום בעיתון גוש דן והמרכז

  הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  רוצה לקבל הצעת מחיר לפרסום ב עיתון ידיעות איילון? הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

   הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

   Array ( [0] =>

   Error: Contact form not found.

   => 7415 [1] => title="contact [2] => form [3] => half [4] => width"] ) exitst

   קצת על עיתון ידיעות איילון

   ידיעות איילון הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות. העיתון מופץ ב-14,000 עותקים ברמלה לוד וישוביי הסביבה ועיקר הנושאים בו נוגעים למתרחש באזורים בהם המקומון מופץ. מקומון ידיעות איילון הוא עיתון חינמי היוצא בכל סוף שבוע ביום שישי בתוך מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות אחרונות ומחולק גם בנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת חלוקה נבחרות. העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה זהה להמהדורה הראשית של ידיעות איתו הוא מופץ. ידיעות איילון הוא הזדמנות מדיה מצוינת עבור המפרסם המקומי שרוצה להגיע לקהל הרלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר אמינות וסטטוס גבוהה.

   רוצה לקבל הצעת מחיר?

   הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

    הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

    מי קורא את ידיעות איילון?

    קהל הקוראים של ידיעות איילון רחב ומגוון. העיתון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ופונה לכל פלחי האוכלוסייה באזור; לכל מגזר, גיל ומגדר באשר הוא.קהל הקוראים מתפרס החל מגיל 18 ועד גיל הזהב ומאופיין במעמד סוציו-אקונומי בינוני ומעלה. שורה תחתונה הקוראים של ידיעות אחרונות הוא גם קהל הקוראים של ידיעות איילון – לכן העיתון זוכה לפלח מקומי מתוך קהל קוראים איכותי ונאמן הרוכש את המהדורה הראשית מדי שבוע ולהפצה ברמה הגבוהה ביותר .

    מי מפרסם במגזין בעיתון ידיעות איילון?

    הודות לקהל הקוראים המגוון של ידיעות איילון – מושך אליו המקומון מפרסמים ממגוון תחומים, ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, רשתות מזון, הצגות ומופעים, מודעות לוח: נדל"ן, דרושים ועוד.

    מה אפשר לקרוא בידיעות איילון?

    העיתון מקפיד על תכנים עדכניים ומקצועיים ממגוון תחומים המעניינים את הקהל המקומי; טיפוח העיר, חדשות מקומיות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. כמו כן לידיעות איילון לוח מודעות מקומי בו מופיעות מודעות דרושים, דירות למכירה ולהשכרה, מתווכים מקומיים, רכבים וכדו. העיתון שומר על צוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את קרית שמונה והסביבה והנושאים המעניינים את הקהל המקומי.

    משתלם לפרסם בעיתון ידיעות איילון!

    ידיעות איילון מאפשר למפרסמים מקומיים להגיע לאוכלוסיה מקומית ומגוונת באופן ממוקד ובמחירים שנכנסים בתקציב. המפרסם מרוויח את הסטטוס והיוקרה המגיעים עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל ולתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה וכל זאת בעלות נמוכה יחסית. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות המשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר.
    המקומון מציע סוגי מודעות בגדלים שונים ומגוון אפשרויות פרסום כגון הפצת אינסרטים, כמובן גם שניתן גם לבנות חבילה לעסק בהאתם לתקציב ולמסר.

    עיתון ידיעות איילון?לחץ כאן

    רוצה לקבל הצעת מחיר?

    הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

     הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון