אתר ווינט Ynet

Ynet

פרסום בווינט Ynet - באנרים, כתבות ותוכן שיווקי

פרסום באתרי אינטרנט חדשות ואקטואליה
 • פנייה למגוון רחב של קהלי יעד ואפשרות למיקוד הקהל
 • פרסום אפקטיבי המגיע באופן קליט וברור למבקרים באתר.
 • אתר ווינט יעיל בכל קטגוריה ומתקבלות תוצאות מידיות.
 • כל אחד מהערוצים הפנימיים באתר הוא ערוץ חזק ומהווה אתר עצמאי בפני עצמו.
 • אתר פופולרי המוגדר כעמוד הבית של מאות אלפי גולשים
 • גולשים נאמנים וקבועים הנחשפים למסר שלך בתדירות גבוהה.

  הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  רוצה לקבל הצעת מחיר לפרסום ב Ynet? הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

   הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

   Array ( [0] =>

   Error: Contact form not found.

   => 7415 [1] => title="contact [2] => form [3] => half [4] => width"] ) exitst

   קצת על אתר Ynet

   אתר www.ynet.co.il, Ynet, מבית ידיעות אחרונות הוא אתר תוכן וחדשות הגדול והמוביל בישראל. האתר עוסק בחדשות, סיקורים, פרשנויות, כתבות ומידע רב במגוון נושאים ותחומים. אתר ווינט פונה לקהל גולשים רחב לצד קהל גולשים ממוקד בעמודי תוכן ייעודיים. באתר גולשים כ – 1.2 מיליון גולשים בכל יום וכ – 7 מיליון גולשים בחודש. פרסום בווינט מבטיח חשיפה גדולה באמצעות מגוון ערוצי פרסום אשר הופכים כל קמפיין למשתלם וכדאי.

   רוצה לקבל הצעת מחיר?

   הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

    הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

    מי גולש באתר Ynet?

    גברים ונשים בעיקר בגילאי 20-55 ממצב סוציו אקונומי ממוצע ומעלה. עמוד הבית של ווינט (Ynet) פונה לקהל יעד רחב בעוד העמודים הפנימיים מאפשרים פנייה ממוקדת לקהל לפי תחומי עניין (נשים, ספורט, כלכלה, רכב, הורים ועוד.) גולשי האתר מבלים כ-2 דקות בצפייה בדף באתר וכ-15 דקות זמן גלישה ממוצע באתר.

    מה אפשר לקרוא באתר Ynet?

    ב – Ynet ישנם ערוצים רבים כגון חדשות, ספורט, כלכלה, תרבות, מחשבים, בריאות ועוד. בנוסף, קיימות קהילות שונות, אנציקלופדיה של האתר, קניות ברשת, קטעי וידאו שונים בנוסף לקטעי וידאו של רשת, לוח WinWin. ניתן לגלוש באתר גם באנגלית.

    המדורים הכי הפופולריים באתר Ynet:

    עמוד הבית Ynet
    העמוד של המדינה, פונה לקהל יעד רחב מאד, למעלה מ-1,800,000 גולשים שונים בחודש, קהל יחסית בוגר אשר גדל על ידיעות אחרונות וצורך ואוהב את התוכן מבית ידיעות אחרונות – העיתון של המדינה. עמוד הבית של ווי-נט מושקע ומעוצב בפורמט מוקפד ואיכותי אשר מווסת היטב בין תוכן ופרסום, מציג למגוון רחב של גולשים מצעיר וזקן מגוון של תוכן רלוונטי ומרתק כמעט באותה המידה, העורך הראשי של האתר הוא יון פדר אשר עושה כל מאמץ לשמור על איכות "עמוד הבית שלYnet ובכך הופך את הפרסום בעמוד הבית לאיכותי אשר תורם רבות למותגים המפרסמים בו – המדיום הוא המסר כבר אמרנו?

    ערוץ החדשות ב-Ynet
    חדשות הינו העמוד הראשי והמרכזי, פונה לקהל יעד בוגר אשר צורך תוכן אקטואליה וחדשות יומיומי הערוץ מספק ביום כ-40-50 כתבות חדשות ומציג נתונים לכ-1,200,000 גולשים בחודש. הערוץ הפעיל ביותר באתר ווי-נט הוא החדשות, עמוד זה מרכז את עיקר הכניסות והינו גם החלק המושקע ביותר במערכת, של Ynet מערכת תוכן עצמאית לחלוטין אשר פועלת במקביל לידיעות אחרונות ובניהול נפרד לחלוטין. מערכת חדשות אינטרנטית פועלת באופן שונה לחלוטין ומצריכה קצב אינטנסיבי ומלא צבע אשר מסקר כל יום כל היום כל מה שזז. חלק גדול מאד מקוראי וואי נט גולשים בו רק על מנת לצפות בחדשות. למעלה מ-50% מגולשי Ynet כלל לא קוראים את תוכן הכתבות אלא מסתפקים לרוב בכותרות הראשיות וכותרות המשנה.

    ערוץ הכלכלה ב-Ynet
    ערוץ הכלכלה הגדול במדינה (!), למעלה מ-700,000 גולשים שונים בחודש, רובם אנשי עסקים, משקיעים פרטיים, נדל"ניסטים, סוחרי בורסה, בכירים ועוד. למרות האתרים הכלכלים הייחודיים, נראה כי ערוץ הכלכלה של ווי-נט מביא את כמות הגולשים הגדולה בקטגוריה, הודות לגב החזק ומשפך הכניסות האינסופי של עמוד הבית של ווי-נט נהנה ערוץ הכלכלה מעדנה בקרב קהל איכותי אשר זורם כמסננת קהל אשר מחובר לכלכלה הישראלית והעולמית. בערוץ הכלכלה מידע רב ערך וייחודי בתחומים: שוק ההון, בנקים, נדל"ן, מטבע חוץ, כלכלה עולמית, צרכנות, קריירה ומדריכים.

    מדורים פופולרים נוספים:

    ערוץ הבריאות ב-Ynet
    ערוץ הבריאות של ynet מונה למעלה מ-600,000 גולשים שונים בחודש, רובם צרכני תוכן אשר מאד רלוונטי אליהם או למי מקרוביהם, לערוץ מוניטין איכותי מאד אשר יוצר קשב רב אצל הגולש והצרכן הפוטנציאלי.
    בערוץ הבריאות ניתן למצוא מידע רפואי בנושאים שונים ומגוונים, דיאטה, מזון בריא, אינדקס רופאים, תוכניות אימון, אינצקלופדיה רפואית, מחשבונים, אינדקס תרופות וכתבות עומק ותחקירים ייחודיים. הגולשים בערוץ מגיעים באמצעות עמוד הבית של ווי-נט וחלק ניכר מגיעים ישירות באמצעות חיפוש בגוגל מידע רפואי כלשהו. במקרים אלו הגולש מגיע ישירות לכתבה ולא נחשף כלל לעמודים אחרים באתר Ynet ניתן למקד מאד את הפרסום ולהגיע במדויק לקהל היעד הרצוי ולהתאים את הפרסום לצרכיו. לבריאות!

    ערוץ הרכב של Ynet
    ערוץ הרכב של Ynet מהווה אבן יסוד בכל הקשור לביקורות, עדכונים, מבחני שטח ועוד בתחום הרכב.
    הערוץ מונה כ-450,000 גולשים שונים מדי חודש וכולל ביקורות מקצועיות על ידי מומחים בתחום, מבחני שטח הכוללים כתבות וידאו מצולמות עם מנחה + איש מקצוע הסוקרים את נתוני הרכב, צריכת הדלק, בטיחות, רמת גימור ועוד. ערוץ הרכב של Ynet בצורה יומיומית ומהווה חלק חשוב במיוחד מפורטל החדשות המוביל.

    ערוץ הספורט של אתר Ynet
    ערוץ הספורט של Ynet הוא בין העמודים המובילים באתר וכולל כ-800,000 גולשים שונים בחודש (!), רובם גברים, חובבי ספורט. בערוץ ניתן למצוא מידע רב על אירועי הספורט המובילים בארץ ובעולם, כתבות תוכן וצבע, כולל ראיונות וידאו עם שחקנים, מאמנים ואושיות מתחום הספורט.
    לאתר ליין כותבים מהשורה הראשונה בתחום הספורט בישראל וכאתר מוביל, הוא כולל גם פעילויות גולשים רבות כגון חידונים, תחרויות עונתיות והגרלות נושאות פרסים.
    בערוץ הספורט של Ynet ניתן להתעדכן בתוצאות בזמן אמת, טבלאות, סטטיסטיקות ספורט ועוד.
    גולשי מדור הספורט נחשבים לקהל קוראים אדוק וקבוע מתעדכן בתדירות גבוהה במיוחד בנעשה בעולם הספורט וככאלה, נחשבים לקהל היעד הטוב ביותר למפרסמים באתר Ynet ובכלל.

    איך כדאי לפרסם באתר Ynet?

    בכדי ליצור קמפיין פרסום באתר Ynet, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע
    אשר יידעו לכוון אתכם לקמפיין פרסום נכון, יעיל וחכם עבור המטרות שלכם.
    לעיתים, המטרה המרכזית מכוונת למקום אחד והקמפיין צריך להיות בנוי בצורה לא שגרתית כדי להצליח, לדוגמא: לקוח מתחום מכשירי השמיעה.
    לקוח מן הסוג הזה ככל הנראה ירצה לשווק את מוצריו לקהל הישיר שלו – לקויי השמיעה.
    חשוב להבין כי לקוחות אלו פחות פונים בצורה ישירה לקבלת טיפול רפואי או סיוע משלל סיבות (חוסר מודעות, ביישנות ועוד).
    לכן, יהיה כדאי לפנות דווקא לקהל הנחשב משני אך הוא למעשה העיקר –
    הורים לילדים בעלי ליקוי שמיעה / ילדים למבוגרים בעלי ליקוי שמיעה.
    בסופו של דבר מדובר על אותו רובד של קהל – גברים ונשים בגילאים 30-55 ככל הנראה.
    מדובר כמובן על דוגמא אחת, אך הכוונה היא, שבכדי לייצר קמפיין פרסום חכם באתר Ynet, כדאי ואף מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו ולקבל הסבר והבנה כיצד יהיה הכי נכון לפרסם.

    תוכן שיווקי

    אפשרות נוספת לפרסום באתר Ynet היא הכנסת מסרים פרסומיים כחלק בלתי נפרד מהתוכן המסורתי של Ynet. למשל, כתבות תוכן מקודמות אשר נכתבות על ידי הלקוח עצמו או מי מטעמו וכוללות את המסרים שלו, יתרונות, סקירת שוק ופתרונות.
    המאמר מופיע כחלק מדור 'תוכן מקודם' של Ynet ומהווה כתבה אותנטית לחלוטין עם ציון 'תוכן מקודם' בראשה. כתבת תוכן שיווקי יכולה לסייע המון בקידום המותג ובו בזמן גם תומכת במסרים רבים נוספים. לדוגמא: חברה המשווקת מוצר טכנולוגי המצריך הסבר מפורט על השימוש בו, יתרונותיו והמתחרים שלו, תרצה בהכרח לפרסם מאמר תוכן שיווקי בכדי לקדם מסרים אלו.
    במאמרי תוכן שיווקי ניתן להטמיע לינקים לעמודים חיצוניים (כגון אתר החברה / עמוד נחיתה) ואף להכניס סרטוני וידאו.
    ערך מוסף נוסף של תוכן שיווקי הוא האפשרות שגוגל יסרוק ויתמוך במאמר המפורסם באתר Ynet שכן הוא נחשב לאתר מוביל ומוכר וברוב המקרים גוגל "יעדיף" קידום של תכנים מאתר זה. במילים אחרות, כתבת תוכן שיווקי באתר Ynet תהנה מהמוניטין של אתר Ynet וגם לגולשים שייחשפו אליה יהיה קל יותר לסמוך על הכתוב בה שכן הם קוראים את הכתבה ב-Ynet.

    קמפיין באנרים

    באנרים פרסומיים ברחבי האתר הכוללים עמודים ייעודיים או חשיפה רחבה בעמוד הבית.
    ניתן לפלח את קהלי היעד על פי מגדר, גילאים ותחומי עניין ולפרסם בעמודים ייעודיים ורלוונטיים: לדוגמא, קמפיין לקהל נשי ישווק בעמודים: בריאות, לייף סטייל, Xnet (מבית וואינט), רכילות ועוד.
    לחלופין, ניתן לפרסם בצורה רחבה יותר בכדי להגיע למודעות גבוהה בקרב קהלים רבים ובקמפיין מן הסוג כזה הבאנרים ישובצו בעמודים כלליים יותר ובעלי חשיפה רחבה כגון: עמוד הבית, חדשות וכו'.

    למה כדאי לפרסם באתר Ynet?

    ✔️ פנייה למגוון רחב של קהלי יעד ואפשרות למיקוד הקהל בקטגוריה שלך
    ✔️ פרסום אפקטיבי ויעיל המגיע באופן קליט וברור למבקרים באתר.
    ✔️ אתר וואי נט יעיל בכל קטגוריה ומתקבלות ממנו תוצאות מידיות.
    ✔️ כל אחד מהערוצים הפנימיים באתר הוא ערוץ חזק ומהווה אתר עצמאי בפני עצמו.
    ✔️ אתר פופולרי המוגדר כעמוד הבית של מאות אלפי גולשים.
    ✔️גולשים נאמנים וקבועים הנחשפים למסר שלך בתדירות גבוהה.

    רוצה לקבל הצעת מחיר?

    הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

     הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון