עיתון ידיעות אילת

ידיעות אילת

פרסום בעיתון ידיעות אילת - מודעות מסחריות וחבילות פרסום

פרסום בעיתונים הדרום ואילת
 • פנייה לקהל קוראים מקומי וממוקד
 • הפצה לאוכלוסייה רחבה ומגוונת
 • מגוון אפשרויות פרסום משתלמות!

  הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  רוצה לקבל הצעת מחיר לפרסום בידיעות אילת? הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

   הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

   Array ( [0] =>

   Error: Contact form not found.

   => 7415 [1] => title="contact [2] => form [3] => half [4] => width"] ) exitst

   קצת על עיתון ידיעות אילת

   ידיעות אילת הוא מקומון מבית ידיעות אחרונות.
   העיתון מופץ באילת וישוביי הסביבה ועיקר הנושאים בו נוגעים למתרחש באזורים בהם הוא מופץ.
   מקומון ידיעות אילת הוא עיתון חינמי היוצא בכל סוף שבוע ביום שישי ומופץ בתוך מהדורת סוף השבוע המובילה של ידיעות אחרונות וגם בנפרד בדוכני עיתונים ובנקודת הפצה באזור.
   העיתון מודפס בפורמט A3 גדול ונח לקריאה זהה למהדורה הראשית של ידיעות איתו הוא מופץ. מקומון ידיעות אילת נותן הזדמנות למפרסם המקומי להגיע לקהל הרלוונטי בתקציבים אפשריים ובאופן המשדר סטטוס גבוה.

   רוצה לקבל הצעת מחיר?

   הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

    הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

    מה אפשר לקרוא בעיתון ידיעות אילת?

    העיתון מקפיד על תכנים עדכניים ומקצועיים ממגוון תחומים המעניינים את הקהל המקומי; טיפוח העיר, חדשות, תרבות, ספורט, בידור, רכילות מקומית מדור ספורט ופנאי, פוליטיקה, תרבות, חינוך, בריאות, נדל"ן, עירוני, טורים קבועים, כתבות תחקיר ועוד. כמו כן לידיעות אילת גם לוח מודעות מקומי מוצלח בו מופיעות מודעות דרושים, דירות למכירה ולהשכרה, מתווכים מקומיים, רכבים וכדו. העיתון מתפאר בצוות כותבי תוכן ועיתונאים הבקיאים בפרטי השטח ומכירים את אילת ותושביה ואת הנושאים המעניינים את הקהל המקומי.

    אז למה כדאי לי לפרסם בעיתון ידיעות אילת?

    ידיעות אילת מהווה קרקע פרסומית פורייה עבור מפרסמים שרוצים להגיע לאוכלוסיה מקומית ומגוונת באופן ממוקד ובמחירים שנכנסים בתקציב. המפרסם מרוויח את הסטטוס והיוקרה המגיעים עם פרסום בעיתון נחשב ומוביל ונהנה מתפוצה ונתוני חשיפה מקומית גבוהה וכל זאת בעלות נמוכה יחסית. בעיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ונעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות המשדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר. המקומון מציע מודעות בגדלים שונים ומגוון אפשרויות פרסום כגון הפצת אינסרטים, כמובן גם שניתן גם לבנות חבילה לעסק בהאתם לתקציב ולמסר.

    מי קורא את ידיעות אילת?

    קהל הקוראים של ידיעות אילת מגוון ונרחב. העיתון מגיע לבתי אב צרכניים רבים ופונה לכל מגזר, גיל ומגדר באשר הוא. גיל הקוראים הממוצע הוא כ-30+ ומאופיין בחתך סוציו אקונומי נמוך עד גבוהה. המקומון מופץ בתוך עיתון ידיעות אחרונות בדיוור ישיר לבתי המנויים ובדוכני העיתונים, הודות לכך ידיעות אילת מגיע לפלח מקומי מתוך קהל קוראים איכותי ונאמן הרוכש את המהדורה הראשית מדי שבוע.

    מי מפרסם במגזין בעיתון ידיעות אילת?

    בידיעות אילת נמצא מפרסמים מקומיים ואף ארציים ממגוון תחומים, ביניהם: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדה/קפה, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, רשתות מזון, הצגות ומופעים, מודעות לוח: נדל"ן, דרושים ועוד.

    רוצה לקבל הצעת מחיר לפרסום בידיעות אילת?לחץ כאן

    רוצה לקבל הצעת מחיר?

    הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

     הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון