רשת מקומוני ידיעות

פרסום במקומונים של רשת ידיעות

פרסום במקומונים של רשת ידיעות - מודעות מסחריות וחבילות פרסום

פרסום בעיתון ארצי
 • למקמוני ידיעות קהל קוראים נאמן וקבוע
 • אפשרויות פרסום רבות בהתאם לתקציב הפרסום
 • ניתן לפרסם באזורים שונים בהתאם למיקום העסק שלך

  הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  רוצה לקבל הצעת מחיר לפרסום במקומונים של רשת ידיעות? הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

  קצת על הפרסום במקומונים של ידיעות

  רשת מקומוני ידיעות הינה רשת מקומונים הפרוסה בכל רחבי הארץ וכוללת 27 מקומונים. המקומונים מופצים במהדורת סוף השבוע של ידיעות ומחולקים כמוסף בתוך העיתון בימי שישי. המקומונים מופצים למנויים ונמכרים בחנויות השונות בעשרות אלפי עותקים. כל אחד מהמקומונים מסקר נושאים הפונים לקהל האזורי בו הוא מופץ, המקומונים נוגעים באקטואליה ופוליטיקה מקומית, ומסקר נושאים שונים הנוגעים לתושבי האזור. רשת מקומוני ידיעות מציעים מגוון של אפשרויות פרסום במקומונים כך שיהיה ממוקד ואפקטיבי ופונה לקהל יעד ממוקד לפי אזור גאוגרפי. מקומוני ידיעות נחשבים לעיתונים חזקים אשר זוכים לקהל קוראים נאמן וקבוע וכן מביאים תוצאות פרסום טובות.

  מדוע הפרסום במקומונים של ידיעות משתלם?

  מקומוני ידיעות מציעים מגוון של אפשרויות פרסום אשר כל אפשרות מותאמת לצורכי הלקוח ותקציבו. ברשת מקומוני ידיעות ניתן לקחת חבילות פרסום בגדלים ומיקומים שונים, ניתן לפרסם מודעת דאבל, עמוד, חצי ורבע עמוד.
  נוסף למודעות אלו לחלק ממקומוני ידיעות ישנו לוח אשר מחולק למדורים וכן מאפשר לפרסום מודעות קטנות יותר בהתאם לצורכי הפרסום. בכל עיתון כ-50 עמודים והוא מודפס בפורמט A3 בכתב ברור ובעיצוב נעים לעין ממש כמו המהדורה הראשית של ידיעות ובכך משדר אמינות ורצינות בעיני הלקוח, הרי המדיום הוא המסר. פרסום במקומונים של רשת ידיעות הינו פרסום אפקטיבי ויעיל, המאפשר למפרסם להגיע לקהל יעד מקומי ורלוונטי במחירים נמוכים שנכנסים גם בתקציב של עסק מקומי.

   הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

   הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

   Array ( [0] =>

   Error: Contact form not found.

   => 7409 [1] => title="contact [2] => form [3] => cta_copy"] ) exitst

   רוצה לקבל הצעת מחיר?

   הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

    הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

    הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

    למי מגיע הפרסום במקומונים של ידיעות?

    רשת מקומוני ידיעות פונים לקהל יעד מקומי, כל עיתון מתייחס למתרחש בעיר בה מתגורר הקורא העיתונים מגיעים לבתי אב צרכניים רבים ופונים לכל מגזר, גיל ומגדר באשר הוא. גיל הקוראים הממוצע הוא כ-30+ ונמצא בחתך סוציו אקונומי נמוך עד גבוהה. המקומונים מופצים בתוך עיתון ידיעות אחרונות בדיוור ישיר לבתי המנויים ובדוכני העיתונים. הודות לכך כל מקומון מגיע לקהל מקומי מתוך קהל קוראים רחב ונאמן, לכן הפרסום במקומונים הוא אפקטיבי ומפולח בצורה האופטימלית.

    מה אפשר לקרוא ברשת מקומוני ידיעות?

    הכל! מקומוני ידיעות מושכים קהל קוראים מגוון ורחב ובהתאם לכך גם כוללים בתוכם מדורים שונים כגון: פוליטיקה, חדשות ואקטואליה מקומית וכמובן כתבות בנושאי תרבות, רכילות מקומית פעילויות באזור ועוד. תוכן המקומונים הינו עשיר ומגוון ומותאם לאזור בו הוא מחולק, לכל מקומון ישנו תוכן שונה אשר פונה ישירות לקהל המקומי שלו. בעזרת מגוון המדורים והנושאים הרבים בהם עוסק העיתון, הפרסום במקומונים מאפשר לשלב פרסום לפי תחומי עניין אשר מותאמים לתוכן המודעה ולקהל היעד של המקומון עצמו. בנוסף כמעט לכל מקומון יש גם אתר חדשות מקומי ומגזין סטייל יוקרתי היוצא יחד עם המקומון אחת לרבעון.

    רוצה לקבל הצעת מחיר לפרסום בפרסום במקומונים של רשת ידיעות?לחץ כאן

    רוצה לקבל הצעת מחיר?

    הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

     הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון