רדיו אלשמס 98.1FM

רדיו אלשמס 98.1FM

פרסום ברדיו אלשמס - חסויות, תשדירים חבילות פרסום

פרסום ברדיו מגזרי
 • חשיפה ממוקדת לערביי ישראל
 • עלויות הפקת תשדירים זולה
 • רדיו פופולרי הזוכה להצלחה ונתוני האזנה גבוהים
 • התאמה אישית של הפרסום בהתאם לצורך

  הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  רוצה לקבל הצעת מחיר לפרסום ב רדיו אלשמס 98.1FM? הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

  קצת על רדיו אלשמס

  תחנת הרדיו רדיו א` שמס (שמש) נוסדה בשנת 2003 ומשדרת לאזור הצפון עבור ערביי ישראל. התחנה מכוונת את שידוריה לכלל הציבור הערבי וניתן לקלוט אותה באמצעות האינטרנט או על גלי האתר בתדר fm 101 או 98.1 fm. קהל המאזינים של רדיו א` שמס גדול וממוקד ולפי סקרים כ- 50% מהציבור של ערביי ישראל מאזין לתחנה. תחנת רדיו א` שמס משדרת 18 מהדורות של חדשות ושלושה יומנים ביום ויש לה מספר תוכניות אקטואליה פופולריות, תוכניות ספורט, חדשות מהארץ ומהעולם הערבי, שעשעוני רדיו ותוכניות מוזיקה. התחנה ממוקמת בקיבוץ כפר החורש ודרך אתר האינטרנט של הרדיו ניתן להקשיב לתוכניות המשודרות בזמן אמת גם בלבנון וירדן ובאזורים רבים בארץ. אתר התחנה פעיל ודינמי ומאפשר לקרוא תכנים כמו חדשות, אקטואליה, דעות ולהשתתף בפורומים שונים. הפרסום ברדיו א` שמס מאפשר להגיע לקהל גילאים צעיר או מבוגר בהתאם לרצועה המשודרת והמפרסם זוכה לחשיפה ממוקדת בציבור הערבי בישראל ולאפשרויות פרסום מגוונות כמו תשדירי חסות, ג`ינגלים, תוכן שיווקי ועוד.

  פרסום ברדיו אל-שמס 98.1FM

  פרסום ברדיו א` שמס מאפשר להגיע לקהל מאזינים רחב אך ממוקד מכיוון שמדובר בציבור מאזינים רחב של ערביי ישראל. ניתן לבחור ברצועות שידור שונות ולפרסם בתוכניות אשר הולמות את אופי ומטרת הפרסום. באמצעות פרסום אפקטיבי ברדיו חושפים את המוצר, המותג או השירות בפני קהל נרחב, מעוררים את הסקרנות של המאזין, גורמים למיתוג ובידול ממתחרים ואף ניתן להניע את המאזינים לפעולה כלשהי כמו יצירת קשר או רכישת המוצר. הפרסום ברדיו פועל בשני אופנים עיקריים- במודע ולא במודע. המאזינים נחשפים באמצעות הקשבה ישירה או באמצעות האזנה של התחנה ברקע וג`ינגל אהוב נקלט גם באופן לא מודע.

  פרסום אפקטיבי ברדיו אל-שמס 98.1FM

  פרסום אפקטיבי ברדיו הוא פרסום הכולל מינימום של שמונה תשדירים ביום ולרוב 4 שבועות/ חודש פרסום. מומלץ להעלות את תדירות כמות הפרסומים היומית מעבר לחשיפה המינימלית וכך לזכות בנתוני חשיפה רבים בפני קהלי יעד שונים בהתאם לתוכניות המשודרות ופילוח קהל היעד. חשוב להשתמש בג`ינגל קליט בעל מסר פשוט (סלוגן) הפונה למכנה רחב של מאזינים וממשיך להזדמזם גם לאחר הקשבה לג`ינגל.

  קהל היעד של רדיו א' שמס 98.1FM

  קהל המאזינים של תחנת רדיו א` שמס הינו ממוקד ופונה בעיקר לערביי הצפון ולטווח הגילאים 18 – 50+. קהל המאזינים משתנה בהתאם לרוח רצועת השידור ומאפשר למפרסמים להגיע לפלח המאזינים המבוקש. לכל תוכנית יש קהל מאזינים יחסית קבוע בעל מאפיינים ייחודיים, וכך יכול המפרסם לכוון ולייעד את התשדירים לקהל ספציפי ממוקד ולזכות בפרסום אפקטיבי. פילוח קהל המאזינים של רדיו א` שמס מראה על קהל מאזינים המגיע ממעמד סוציו- אקונומי נמוך ומעלה.

  פרסום בתוכניות הבוקר ברדיו א' שמס 98.1FM

  תוכניות הבוקר של רדיו א` שמס זוכות לנתוני האזנה גבוהים. אנשים נוסעים ברכב, נמצאים בתחבורה ציבורית או יושבים בבתי קפה ובבית ומקשיבים לרדיו א` שמס ומתעדכנים בחדשות וענייני אקטואליה וזוכים ליהנות ממוזיקה ערבית איכותית ונחשפים לפרסום הממוקד.

  פרסום בתוכניות המוזיקה ברדיו א' שמס 98.1FM

  כדי להגיע לקהל הצעירים כדאי לפרסם בתוכניות המוזיקה והבידור הפופולריות של התחנה וכך להגיע לקהל מאזינים ממוקד ולהשפיע עליו עם ג`ינגל קליט ומסר ברור, ניתן גם באמצעות ג`ינגל משעשע או באמצעות ליווי קולי של שדרן אהוב על צעירים.

  אפשרויות פרסום ברדיו אל-שמס 98.1FM

  בתחנת הרדיו ניתן לפרסם תשדירים וג`ינגלים עד לאורך 30 שניות, שידור חסויות או תוכן שיווקי המשתלב כחלק מהתכנים המשודרים בתוכניות הרדיו השונות בתחנה. ניתן להרכיב חבילות פרסום מותאמות לתקציב הפרסום ולקהל היעד המבוקש. חסויות הינן באורך 6-10 שניות והתמחור משתנה בהתאם לתוכנית, זמני השידור, מספר הפעמים בו משודר הפרסום ואורך הקמפיין.
  פרסום יעיל ברדיו א` שמס יתחיל לרוב עם ג`ינגל באורך 30 שניות בליווי קול של אחד השדרנים האהובים או סלב אחר. בתחילת הקמפיין נהוג לשדר את הג`ינגל מספר רב של פעמים ובהמשך משדרים ג`ינגלים קצרים עד לאורך של 15 שניות ואף 10 שניות בלבד כדי לדאוג לשימור המסר והמותג המפורסם בתודעתם של המאזינים.

  תוכניות פופולריות ברדיו א' שמס 98.1FM

  ✔️ת"חדשות ראשונות" בהגשת נביל סלאמה- סקירת כותרות עיתוני הבוקר ודיווחים.
  ✔️תכנית האומנות בהגשת שאדי בלאן, במהלך התוכנית יש תחרות שירים ערביים
  ✔️"סיבאק אלאגאני" (מרוץ השירים) בהגשת שאדי בלאן
  ✔️"שבאב"- תוכנית רדיו בידורית ופופולרית
  ✔️תוכנית הספורט "גול" בהגשת סעיד חסנין
  ✔️"חלא" בהגשת סוזאן חג`אר
  ✔️"קפה על הצומת"- תוכנית אקטואליה בימי שני ורביעי בערב

   הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

   הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

   Array ( [0] =>

   Error: Contact form not found.

   => 7409 [1] => title="contact [2] => form [3] => cta_copy"] ) exitst

   רוצה לקבל הצעת מחיר?

   הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

    הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

    הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

    רדיו אלשמס 98.1FM?לחץ כאן

    רוצה לקבל הצעת מחיר?

    הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

     הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון