תחנת רדיו גלי צה"ל

גלי צה"ל 96.6FM

פרסום בגלי צה"ל - כל אפשרויות הפרסום

 • קהל ייחודי ממעמד סוציו - אקונומי בינוני
 • פניה לחיילים וצעירים
 • נתוני האזנה גבוהים
 • עלויות הפקת תשדירים זולה
פרסום ברדיו ארצי

  בלחיצה על שלח הינך מאשר הצטרפות לרשימת הדיוור לקבלת אמצעים שיווקים בהמשך

  בלחיצה על שלח הינך מאשר הצטרפות לרשימת הדיוור לקבלת אמצעים שיווקים בהמשך

  רוצה לקבל הצעת מחיר לפרסום בגלי צה"ל 96.6FM? הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

  קצת על רדיו גלי צה"ל

  תחנת הרדיו גלי צה”ל היא תחנה ארצית, ניתן להאזין לשידוריה באמצעות הרדיו או האינטרנט. התחנה פועלת במסגרת צה"ל וחלק משדרני הרדיו הם חיילים בשירות סדיר.
  קהל המאזינים של גלי צה"ל גדול ומגוון ומתאפיין בגילאי 18 ועד 60 + מכל רחבי הארץ.
  גלי צה"ל זוכה לנתוני האזנה גבוהים במהלך שעות ארוכות ביום מכיוון שהתחנה משדרת הן לחיילים בסדיר ובקבע והן לקהל הרחב. גלי צה”ל התחילה את שידוריה בספטמבר 1950 ואת שידורי התחנה פתח דוד בן גוריון, שר הביטחון וראש הממשלה דאז. גלי צה"ל מהווה חממה לגידול שדרנים, קריינים, עורכים ובית גידול וניסיון מקצועי לכל שאר מקצועות הרדיו ורבים מבכירי הרדיו התחילו את דרכם המקצועית בגלי צה"ל. עם השנים נהפכו חלק מהתוכניות לתוכניות רדיו קבועות במשך עשרות שנים כמו ציפורי לילה, מה בוער, קולה של אמא ועוד. התחנה זוכה לאחוזי האזנה גבוהים ולפופולריות בקרב רבים. הפרסום בגלי צה”ל מאפשר להגיע לקהל גילאים מגוון בהתאם לרצועה המשודרת והמפרסם זוכה לחשיפה ממוקדת ולאפשרויות פרסום מגוונות כמו תשדירי חסות, ג`ינגלים, תוכן שיווקי ועוד.

  אז למה כדאי לי לפרסם ברדיו גלי צה"ל?

  בתחנת הרדיו ניתן לפרסם תשדירים וג`ינגלים עד לאורך 30 שניות, שידור חסויות
  או תוכן שיווקי המשתלב כחלק מהתכנים המשודרים בתוכניות הרדיו השונות בתחנה.
  ניתן להרכיב חבילות פרסום מותאמות לתקציב הפרסום ולקהל היעד המבוקש.
  חסויות הינן באורך 6-10 שניות והתמחור משתנה בהתאם לתוכנית, זמני השידור,
  מספר הפעמים בו משודר הפרסום ואורך הקמפיין.
  פרסום יעיל בגלי צה”ל יתחיל לרוב עם ג`ינגל באורך 30 שניות בליווי קול של שדרן או דמות אהובים. בתחילת הקמפיין נהוג לשדר את הג`ינגל מספר רב של פעמים ובהמשך משדרים ג`ינגלים קצרים עד לאורך של 15 – 10 שניות בלבד כדי לדאוג לשימור המסר והמותג המפורסם בתודעתם של המאזינים.
  ניתן להשיג פרסום אפקטיבי באמצעות משחקי קידום מכירות – המאזינים משתתפים בשעשועון באחת מהתוכניות רדיו וחשיפת המאזינים לתשדירי חסות וחשיפה המוצר הניתן כפרס לתודעה.

   הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

   Array ( [0] =>

   Error: Contact form not found.

   => 7415 [1] => title="contact [2] => form [3] => half [4] => width"] ) exitst

   מי מאזין לרדיו צה"ל?

   קהל המאזינים של תחנת הרדיו גלי צה”ל הינו בטווח הגילאים 18 – 60+ בפריסה ארצית. קהל המאזינים משתנה בהתאם לרוח רצועת השידור ומאפשר למפרסמים להגיע לפלח המאזינים המבוקש. לכל תוכנית יש קהל מאזינים יחסית קבוע בעל מאפיינים ייחודיים, וכך יכול המפרסם לכוון ולייעד את התשדירים לקהל ספציפי ממוקד ולזכות בפרסום אפקטיבי. פילוח קהל המאזינים של גלי צה”ל מראה על קהל מאזינים המגיע ממעמד סוציו- אקונומי בינוני- גבוה אשר מעוניין להקשיב למוזיקה ישראלית איכותית, תוכניות אקטואליה וחדשות, תוכניות בידור ועוד.

    

   רוצה לקבל הצעת מחיר?

   הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

    הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

    מה אפשר לשמוע בגלי צה"ל?

    תוכנית "מה בוער" עם רזי ברקאי מתחילה את הבוקר עם אקטואליה ופרשנות לאירועים המרכזיים וראיונות אישיים עם האנשים העושים חדשות וקשורים לאירועים הנוגעים לחיינו. במהלך התוכנית משולבים קטעי מוזיקה ולהיטים מכל הזמנים ודיווחי תנועה. תוכניות פופולריות נוספות בגלי צה”ל הן: יוצאים לאור עם אורלי יניב, המילה האחרונה עם שדרנים כמו אברי גלעד ואחרים, בילוי היום- מגזין תרבות יומי, ארבע אחרי הצהריים, ציפורי לילה.

    מי מפרסם ברדיו גלי צה"ל?

    ברדיו גל"צ נשמצא מפרסמים ממגוון תחומים כגון: סוכניות נסיעות ותיירות, מרכזים רפואיים, רשתות שיווק וחנויות, מנויציפלי, ריהוט, אופטיקה, חנויות חשמל ואלקטרניקה, מסעדות, רשתות מזון, תרבות, אוכל, ספורט, הגיינה וטיפוח, לימודים ותארים, קורסים, ארועים לחיילים משוחררים, ליסינג והשכרת רכבים ועוד.

     

    רוצה לקבל הצעת מחיר לפרסום בגלי צה"ל 96.6FM?לחץ כאן

    רוצה לקבל הצעת מחיר?

    הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

     הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון