מנהל מדיה לרשתות

כך תבחרו מנהל שיווק למדיות חברתיות

כיום, לא ניתן לקדם עסקים בלי לקדם אותם בו זמנית גם בגוגל וגם ברשתות החברתיות! התנהלות חובבנית וחוסר מקצועיות יכולות בהכרח לגרום נזק כבד ברמה התדמיתית וברמה הכלכלית.
לכן ישנה חשיבות עליונה לבחירת מנהל שיווק למדיות החברתיות שלכם!

  הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

  רוצה לקבל הצעת מחיר לפרסום? הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

  חשיבות מנהל שיווק

  המוצר שלכם הולך ונהיה יותר ויותר חשוף לצרכן בהמון פלטפורמות ברשת וכתוצאה מכך גם לכם יש הזדמנות לקחת בזה חלק פעיל, בין אם בחרתם לנהל את דף הפייסבוק שלכם בעצמכם או בין אם נתתם לאיזה אחיין או אחיינית שיתפעלו לכם אותו, חשוב שתזכרו, התנהלות במדיה החברתית היום היא לא פחות מהתנהלות של מחלקת השיווק, השירות לקוחות או מערך יחסי הציבור של החברה.
  התנהלות חובבנית, הזנחה וחוסר מקצועיות יכולות בהכרח לגרום לכם נזק כבד הן הרמה התדמיתית והן ברמה הכלכלית.

  התחזיות התגשמו

  לפני ארבע שנים לערך חזו עתידניים בחוג לתקשורת ולמנהל עסקים באחת המכללות המוכרות בארץ שלא ירחק היום בו המקצוע הנקרא "מנהל/ת מדיה חברתית" יהפוך להיות מבוקש מאין כמוהו.
  אמרו וצדקו. כמו פטריות אחרי הגשם קמות להן היום מכללות המכשירות סטודנטים לניהול המדיה החברתית של חברות במשק. התנהלות נכונה ע"ב ניסיון נרכש היא מעשה חכם שבטווח הקרוב אולי לא ממש רואים את תוצאותיו, אך בטווח הבינוני והרחוק אין בכלל ספק שהדור הבא את החלטות הרכישה שלו יעשה רק דרך הרשות החברתיות.

  מנהל מדיה חברתית

  בניית תמהיל נכון המשלב את נושא שיווק המדיה החברתית בהן תרצו לפעול הוא מהלך נבון, כזה שמגדיר מראש איפה להיות, מה לעשות שם ובאילו מינונים, כך שבכל פעילות שלכם יש סדר, לפעמים אפשר לפעול בצורה אינטנסיבית יותר ולפעמים אינטנסיבית פחות, אך חשוב לא להשתעבד מידי לפלטפורמות, כי באמת שאין לזה סוף.
  מנהל מדיה חברתית יודע, לא רק ללחוץ על אהבתי ושתף אלא לכתוב בצורה שנונה, מצחיקה ומעניינת את מה שרלוונטי לתחום שלכם, תפקידו להיות פעיל ויצירתי, להכיר את הטריקים, את השיטות ואת הדרך לחבר בין מספר מדיות חברתיות יחד כך שייווצר מעגל סגור שלוכד אליו לקוחות פוטנציאליים חדשים.

  באיזה רשתות חברתיות כדאי להשתמש

  השאלה המרכזית אשר צריכה לעמוד מול עינכם היא לא איך להגיע לכמה שיותר פלטפורמות, אלא מהן הפלטפורמות החברתיות המתאימות לכן.
  דף עסקי בפייסבוק לדוגמא הוא כמעט הדבר הכי בסיסי שקיים היום לבעלי עסקים, אך מה עם טוויטר, האם הקהל שלכם כבר נמצא בטוויטר, האם שווה לכם להשקיע בכך משאבים בשלב זה? גם יוטיוב הוא פלטפורמה מצויינת שצריכה להילקח בחשבון, וכך גם גוגל+ שאומנם מדשדש מאחור, אך אל לנו לשכוח שזה עדיין מוצר של גוגל.
  לינקדין הוא עולם בפי עצמו, הרשת החברתית העסקית הזו הפכה גם היא לפלטפורמת חובה בזירה העסקית כמעט לכל בעל עסק המכבד את עצמו.
  רשתות נוספות וחדשות יותר כמו אינסטגרם בסלולר, פינטרסט, וכן ותיקות יותר כמו סליידשר, גרובשארק, דלישס, וסטמבלאפון הן בהחלט מקום להתרחב אך, בשלב הבא לאחר שמערכת הסושיאל מדיה שלכם כבר עובדת ומתפקדת.

   הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

   הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

   Array ( [0] =>

   Error: Contact form not found.

   => 7409 [1] => title="contact [2] => form [3] => cta_copy"] ) exitst

   רוצה לקבל הצעת מחיר?

   הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

    הצטרפותך תאפשר שליחת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

    הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון

    אולי יעניין אותך גם...

    כך תביאו לידים איכותיים מהפרסום ברשת

    רשת האינטרנט מוצפת בהצעות שונות ומשונות לקנות "לידים", הצעות המלוות בדרך כלל במודלים עסקיים קורצים המוכיחים לכאורה את הכדאיות שבקנייה. כל מפרסם יכול גם להשיג לידים לעצמו באמצעות פרסום ברשת בשאיפה שכל ליד יהפוך למכירה. לצורך כך, יש צורך בלידים איכותיים....

    כל מה שצריך לדעת על פרסום בספורט

    פרסום בערוצי הספורט יכול להיות אפקטיבי במיוחד במיוחד בעת משחקים אולימפים / יורו. ככל שתהיה גמיש יותר ותדע להתאים את האסטרטגיות שלך לדרישות השוק, כך גדל הסיכוי להצליח להשיג את המטרות שלך....

    אינסטגרם – המדיה הכי נחשקת!

    הכניסה של אינסטגרם לתחום הפרסום והשיווק היה בלתי נמנע וזאת בשל הפופולריות ההולכת וגוברת שלו. ההצלחה של אינסטגרם הובילה גופים מסחריים שונים להשתמש בה לפרסום. הפרסום נעשה גם באמצעות המשתמשים הפרטיים אשר עובדים בשיתוף פעולה עם החברות המפרסמות....

    רוצה לקבל הצעת מחיר?

    רוצה לקבל הצעת מחיר?

    הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

     הצטרפת לקבלת הצעות ומסרים פרסומיים בכפוף לתקנון